Prosba o modlitbu

Prosba o modlitbu

Tu môžete anonymne požiadať o modlitbu. Saleziáni spolupracovníci, stredisko Rožňava, sa zaväzujú k dennej modlitbe za vaše prosby. Raz do mesiaca a to každý tretí piatok, sa budú konať adorácie so slovom a spevom mládežníckeho zboru, kde tieto modlitby položíme k Ježišovým nohám a budeme za ne prosiť ako farské spoločenstvo.

Po zadaní vašej prosby o modlitbu musíte počkať na schválenie administrátorom. Chceme tým predísť, aby sa na stránku nedostávali vulgarizmy a iné hanlivé slová.

Ďakujeme a nech Vás žehná Pán.

Prosbu môžete pridať na konci tejto stránky.NAJ.sk

786 odpovedí na Prosba o modlitbu

 1. prosba o modlitbu za zázrak povedal:

  Prosím o modlitbu za záchranu naší rodiny, o modlitbu za velký zázrak. Hrozí nám několik exekucí. Někdy konce tohoto měsíce proběhne aukce na naše domy, které jsme měli zastavené v hypotéce, hrozí že se prodaj za velmi nízkou cenu a zbyde ještě velká suma, kterou budeme muset zplácet, nám však už nezbývají další peníze navíc na splácení. Prosím za modlitbu za ochranu tchána, který nám ručil, za jeho ochranu. Prosím o modlitbu za zázrak, aby nás Pán úplně vyvedl z dluhové propasti.
  Jsme v neřešitelné situaci a spoléháme na Pánovu pomoc. Děkuji za modlitby

 2. Modlitba za osvobozeni od Zleho povedal:

  Prosim o modlitby za osvobozeni od Zleho pro sveho muze a jeho celou rodinu, predevsim jeho otce, ktery je zdrojem veskereho zleho pusobeni. Prosim i za viru v nasich rodinach a za uzdraveni vsech psychopatu. Bohu diky

 3. zdravie povedal:

  PROSIM O MODLITBU ZA ZDRAVIE A BOZIE POZEHNANIE PATRIKA, ANNY A PATRIKA. Dakujem

 4. Oľga povedal:

  Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho manžela Juraja (55 ročný) ktorému zistili nádor na hrubom čreve a za môjho brata Pavla (59 ročný) ktorý tiež leží na onkolog. oddelení v ťažkom stave. Zo srdca všetkým pán Boh zaplať.

 5. Anonym povedal:

  Prosím o modlitbu za Máriu a Petra a za ich manželstvo. Prosím Ťa Nebeský Otče, uzdrav čo je potrebné uzdraviť. Do tvojich rúk ich odovzdávam, lebo Ty všetko môžeš

 6. prosba za Janku povedal:

  Prosím o modlitby za obrátenie Janky a za jej odvrátenie od hriešneho života v zväzku so ženatým mužom. Pane zachráň ju. DAkujem

 7. Ozdravenie povedal:

  Pochválen buď Ježiš Kristus, prosím o modlitbu za vyliečenie môjho otca z alkoholizmu, za jeho obrátenie a za to, aby oslavoval nášho nebeského Otca v zhromaždení svätých. Zároveň prosím za ozdravenie rodinných zranení, ktoré utŕžila predovšetkým moja mama, za vzájomné odpustenie a za zjednotenie rodiny vo vzájomnej láske. Bohu je všetko možné, ale Jeho a nie moja vôľa nech sa deje. Veľmi pekne ďakujem.

 8. Anonym povedal:

  Prosím Vás o modlitby, aby mi boli odpustené všetky hriechy, aby ma Boh požehnal láskou veriaceho muža, s ktorým by sme si rozumeli. Prosím aj o modlitby za dary ducha svätého, pomoc a ochranu od zlého. Ďakujem

 9. prosba povedal:

  Prosím Vás o modlitby za uzdravenie všetkých oblastí v mojom živote, zdravotných, pracovných, osobných, rodinných. Ďakujem

 10. prosba povedal:

  Prosím o modlitby, aby som čím skôr stretla veriaceho partnera, s k ktorým by sme si rozumeli. Ďakujem

 11. prosba povedal:

  Prosím Vás pekne, modlite sa za Moniku, ktorá má dnes výberové konanie ohľadom práce, aby tú prácu dostala. Ďakujem

 12. Prosba o modlitbu za oslobodenie a uzdravenie povedal:

  Prosím vás o modlitbu za uzdravenie a oslobodenie od závislostí a všetkých druhov zviazanosti v mojom živote.
  Ďakujem,

  nech vám pán žehná.
  Tomas

 13. prosba povedal:

  Prosím Vás o modlitby za Božiu pomoc a ochranu pri útoku na autoritu. Ďakujem

 14. prosba povedal:

  Prosím Vás o modlitby za Božiu pomoc a ochranu, za Božie požehnanie, za zdravie, šťastie, odpustenie hriechov, za vyriešenie všetkých mojich problémov v zamestnaní a v osobnom živote. Ďakujem

 15. Prosba povedal:

  Dobrý Bože,
  ďakujeme Ti za všetkých, ktorí prosia a na vďaku zabúdajú. Vďaka Ti za pokoj, za zdravie, za zachránené manželstvá, za odvrátenie od hriechov, za počatie detí, za zachránené počaté deti, za pomoc pri ťažkých školských a životných skúškach, za duševne a telesne chorých. Za všetko príjmi od nás našu vďaku.
  Prosíme Ťa, aby si aj naďalej láskavo zhliadal na našu nedokonalosť a daj nám síl na ceste za Tebou. Chráň nás od všetkých hriechov nelásky, egoizmu, závisti, žiarlivosti, od túžby po majetku, od závislostí a od pýchy a nadutosti. Vlej nám do srdca schopnosť Ti dôverovať aj v tých najťažších chvíľach, lebo len Ty sám vieš, čo je pre nás dobré.
  Nie naša, ale Tvoje vôľa nech sa stane. Ďakujem

 16. Modlitba za skúšku povedal:

  Prosím o modlitbu za úspešné vykonanie skúšky na vodičský preukaz

 17. zdravie povedal:

  Prosim o modlitby za zdravie, ktore velmi potrebujem. Moj syncek ma este potrebuje. Boze moj zmiluj sa. Anna. Dakujem

 18. prosba za počatie povedal:

  Prosím o modlitby za počatie dieťaťa.

 19. Ivana Boorová - Slovensko, pomôžme jej vrátiť deti späť povedal:

  Prosím Vás o modlitby, aby sa všetky detičky, ktoré boli neprávom odobraté svojim rodičom, vrátili k nim späť a aby sa takéto prípady nestávali.
  Jedná sa o prípad Ivana Boórová – Slovensko, pomôžme jej vrátiť deti späť. Je to aj na facebook-u. Veľmi pekne ďakujem za Vašu ochotu a modlitby. Mariana

 20. prosba povedal:

  Prosím Vás, odovzdajte odovzdajte Pánu Bohu všetky moje utrpenia, ťažkosti, problémy, zdravotné ťažkosti a hriechy a prosbu o vyslyšanie mojich túžob. Zo srdca Vám ďakujem.

 21. Anonym povedal:

  Prosím o modlitbu za to aby mi Boh už dal toho praveho aby sme už spolu chodili a ak je to Božia vôla nech mi ide na stužkovu za partnera …Tak velmi tužim po laske ….. :D
  Dakujem

 22. prosba za uzdravenie povedal:

  S veľkou nádejou Vás prosím o modlitby pre priateľku, ktorá sa stará a veľmi chorú matku a dcéru. Je to veľmi ťažké a zrejme zo stresov a vysilenia dostala pred rokom rakovinu a v týchto dňoch lekári majú podozrenie a opäť skúmajú, či sa choroba nevrátila.
  Prosím Vás o modlitby za odvrátenie tejto hrozby, silu, pokoj a nádej pre túto obetavú ženu, prosím o Božiu pomoc, ktorú tak veľmi potrebuje.
  Ďakujem.

 23. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za Božiu pomoc a ochranu, za milosť stretnúť životného partnera, za požehnanie v práci a v osobnom živote a ochranu od zlého. Ďakujem

 24. prosba povedal:

  Prosím o Božiu pomoc a ochranu pri ujme na cti. Ďakujem

 25. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za otvorenie srdca pre Ducha svätého pre Petra. Prosím o modlitby za jeho návrat k Bohu. Ďakujem za vaše orodovania.

 26. zdravie povedal:

  PROSIM MODLITBU ZA ZDRAVIE A BOZIE POZEHNANIE SESTRY ANNY.

 27. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za uzdravenie vzťahu v manželstve a dar živej viery pre manžela. Nech ho Pán obdarí svojou milosťou a učiní ho i mňa svojimi nástrojmi. Prosím aj za svoj vnútorný pokoj a silu prijať Božiu vôľu. Pán Boh zaplať

 28. prosba o modlitbu povedal:

  Prosím o modlitbu za manžela a otca našej dcéry aby sa vrátil k nám, aby nás znova ľúbil, veď ho potrebujeme, aby sa oslobodil od svojich rodičov. Taktiež prosím o modlitby za naše bábätko ktoré nosím pod srdcom. Dúfam, že Pán vypočuje naše volanie a budeme znova spolu. Pán Boh zaplať za všetky modlitby.

 29. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za duševný pokoj a o vyslyšanie mojich prosieb a túžob. Ďakujem

 30. Petra povedal:

  Prosim o modlitbu za pocatie dietatka, ak je to Bozia vola, aby sa nam podarilo pocat. Dakujem.Petra

 31. prosba povedal:

  Prosim vas o modlidbu za dobreho veriaceho manzela.Som osamela mam depresie,vnutorny nepokoj,choru dusu.Blizky sa zomna smeju nezvladam to.Moj zivot nieje naplneny nemam chut zit.Nesustredim sa pri modlidbe ani na sv.omsi som roztrzita mam strach z buducnosti.Dakujem vam za vase modlidby.Chvala ti Pane.

 32. prosba povedal:

  Prosim o modlitbu za najdenie dobreho veriaceho manzela a za zdravie mojej maminky a babky. Pan Boh zaplat !

 33. prosba za pracu povedal:

  Prosim o modlitbu za najdenie dobrej prace. Dakujem.

 34. povolanie povedal:

  Prosim vas o modlitbu za mladeho muza, ktory uz dlhy cas preziva neistotu v povolani pre knazstvo, nech mu Pan da potrebne svetlo, tuzbu a silu splnit Jeho volu. Dakujem!

 35. prosba povedal:

  prosím o modlitby za záchranu nášho manželstva, za požehnanie a vrátenie dôvery. Prosím aj za Janku, nech ju Pán žehná. Pane, daj, aby sme nemysleli sami na seba. chcem konať, čo si ty žiadaš…

 36. Anonym povedal:

  dozvedel som sa ze chalan z popradskeho oratka ma artimiu srdca srdce mu pracuje len na 20 percent potrebuje nove srdce Pane daj nech Matuš dostane čo najskor nove srdce

 37. prosba o modlitbu povedal:

  Prosim o modlitbu za moje manzelstvo. Drahy Pane, zverujem ti moje manzelstvo, oslav sa drahy Pane, uzdrav a oslobod mojho manzela cez ruky Panny Marie, zohrej jeho srdce ohnom svojej lasky. Mne ukaz, co mozem spravit ja pre manzela a pre zachranu manzelstva. Dakujem.

 38. Prosba povedal:

  Prosím o modlitby za obrátenie, zachránenie, vnútorné uzdravenie a oslobodenie rodiny Jaroslava. Veľmi pekne ďakujem.

 39. Boze, prosim vrat mi deti povedal:

  Prosim za modlitbu, za odpustenie svojich hriechov, prosim aby mi Pan dal silu prekonat ukrutnu bolest, ktoru mi sposobuje odlucenie od deti.Prosim, za svoje deti, aby boli silne a zvladli toto tazke obdobie. Prosim pomoz mi zachranit rodinu, aby sme mohli zit zasa pod jednou strechou.

 40. Prosba za rodinu povedal:

  Prosím za modliby za pokoj v rodine, za obrátenie svojich dvoch synov a ich usporiadaný život. Pán Boh zaplať!

 41. Ľudka štúdium povedal:

  Prosím o modlitby za úspešné ukončenie štúdia, za dobrý výber témy, komisie… PBZ

 42. ĽFdetičky povedal:

  Veľmi prosíme o modlitby za počatie zdravých detičiek. PBZ

 43. prosba o pomoc pri skúške povedal:

  Prosím Vás o modlitbu pre môjho syna, ktorý bude mať zajtra – 29.06. ťažkú skúšku. Prosím o Božiu pomoc, dary Ducha Svätého pre neho i skúšajúcich.
  Súčasne prosím o modlitbu za moje zdravie. Mám rakovinu, stav akoby sa mi zhoršoval, liečba nezaberá. Prosím Vás, pomôžte mi, tak rada by som tu ešte bola pre svojich synov, manžela, mám pocit, že ma ešte veľmi potrebujú.

 44. Prosba povedal:

  Prosím o modlitbu, aby sme s manželom neklesali na duchu a dočkali sme sa spoločného dieťatka, ktoré nám nedarí počať. Prosím o modlitbu aj za zdravie a Boží pokoj pre moju rodinu. Ďakujem

 45. Anonym povedal:

  Pane Bože, pošli Ducha svätého Lucii, aby úspešne zvládla štátnice. Ďakujem

 46. Jana povedal:

  Prosím Vás o pomoc pre mojich synov, ktorých do konca júna čakajú ešte ťažké skúšky.
  Prosím o BOžiu pomoc pre nich i skúšajúcich.
  Ďakujem.

 47. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za Luciu, ktorá má tento týždeň štátnice, aby ich úspešne zvládla. Ďakujem

 48. prosba povedal:

  Prosím o modlitby za Boží pokoj, ochranu od zlého, za vyriešenie všetkých osobných a pracovných problémov. Vďaka

 49. Anonym povedal:

  Prosím o modlitbu za moju dcérku Kristínku ,ktorá prechádza ťažkým obdobím je tak mladá a už prežila silnú bolesť má len 13 rokov ale jej duša je prázdna. Utrpenie a poníženie ktoré zažila nie už ako žena ale ako dieťa je veľmi bolestné a ťažké. Prosím aby našla pokoj aby Panna Mária stála pri nej v pokušení a trápení aby Duch Svätý riadil jej kroky aby som ja ako matka dokázala nabrať silu a pomohla jej dostať sa na správnu cestu života aby jej mladé srdiečko nezatvrdlo . Má život pred sebou je ešte taká mladá……….. a ja sama nezvládam tú bolesť . Všetko vkladám do rúk Božích .Ďakujem za Vaše modlitby matka Andrea

 50. prosba povedal:

  Prosím Vás o modlitby, aby som stretla veriaceho životného partnera, aby sa môj osobný a pracovný život zmenil k lepšiemu, aby som našla zmysel života pod Božím vedením. Prosím aj o modlitby za odpustenie hriechov, za zdravie, šťastie, Božie požehnanie, pomoc a ochranu duchom svätým pre mňa a moju sestru s rodinou. Prosím Vás, modlite sa aj za mojich nebohých rodičov a všetkých predkov za odpustenie ich hriechov a ich večné odpočinutie. Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>